Home » Sportfogadás tippek és stratégiák » Események » Női Kézilabda Európa-Bajnokság 2014

Női Kézilabda Európa-Bajnokság 2014

  • Magyar Csapat
  • Csoportok
  • Helyszínek
  • Tabellák
  • Eredmények
MEZ VEZETÉKNÉV KERESZTNÉV POSZT KLUB SZÜLETETT KOR SÚLY MAGASSÁG
16 BÍRÓ Blanka kapus IPress Center-Vác HUN 1994.09.22 20 év 80 kg 188 cm
22 BOGNÁR-BÓDI Bernadett jobbszélső Győri Audi ETO KC HUN 1986.03.09 28 év 64 kg 175 cm
10 BULATH Anita balátlövő Dunaújvárosi KKA HUN 1983.09.20 31 év 73 kg 181 cm
44 ERDŐSI Ildikó balszélső Siófok KC-Galerius Fürdő HUN 1989.09.14 25 év 62 kg 171 cm
12 HERR Orsolya kapus Győri Audi ETO KC HUN 1984.11.23 30 év 77 kg 181 cm
21 KISS Éva kapus Fehérvár KC HUN 1987.07.10 27 év 88 kg 189 cm
15 KLIVINYI Kinga balátlövő Érd HUN 1992.03.31 22 év 76 kg 180 cm
83 KOVACSICZ Mónika jobbszélső FTC-Rail Cargo Hungária HUN 1983.11.20 31 év 64 kg 170 cm
8 KOVACSICS Anikó balszélső Győri Audi ETO KC HUN 1991.08.29 23 év 66 kg 171 cm
24 MAYER Szabina beálló Fehérvár KC HUN 1988.03.24 26 év 82 kg 170 cm
34 MÉSZÁROS Rea beálló FTC-Rail Cargo Hungária HUN 1994.04.14 20 év 79 kg 172 cm
30 PLANÉTA Szimonetta jobbátlövő Győri Audi ETO KC HUN 1993.12.12 20 év 83 kg 196 cm
18 SZAMORÁNSKY Piroska beálló FTC-Rail Cargo Hungária HUN 1986.07.09 28 év 71 kg 171 cm
7 SZUCSÁNSZKI Zita irányító FTC-Rail Cargo Hungária HUN 1987.05.22 27 év 61 kg 173 cm
TEMES Bernadett irányító Tus Sies Metzingen GER 1986.05.15 28 év 70 kg 177 cm
87 TOMORI Zsuzsanna jobbátlövő FTC-Rail Cargo Hungária HUN 1987.05.18 27 év 76 kg 186 cm
96 TÓTH Gabriella irányító Mosonmagyaróvári KC HUN 1996.07.17 18 év 70 kg 174 cm
5 TRISCSUK Krisztina balátlövő Dunaújvárosi KKA HUN 1985.07.17 29 év 64 kg 178 cm

Szövetségi kapitány: Németh András
Csapat átlag: 26 év, 73 kg, 178 cm
Csapatmenedzser: Pálinger Katalin
Edző: Köstner Vilmos

Lányok

 

 

 Csoportok
Csoportok

Budapest – Papp László Sportaréna
Lakosság: 1,7 millió fő – Befogadó képesség: 12.500 néző

Budapest
Budapest – Papp László Sportaréna

 

MÉRKŐZÉSEK:
5. helyért: dec. 19 – 15:30 43 I. csoport 3. helyezett – II. csoport 3. helyezett
Elődöntő: dec. 19 – 18:00 44 I. csoport 1. helyezett – II. csoport 2. helyezett
Elődöntő: dec. 19 – 20:30 45 II. csoport 1. helyezett – I. csoport 2. helyezett
3. helyért: dec. 21 – 15:30 46  –
Döntő: dec. 21 – 18:00 47  –

 

Debrecen – Főnix Csarnok
Lakosság: 200.000 fő – Befogadó képesség: 9.000 néző

Debrecen
Debrecen – Főnix Csarnok
MÉRKŐZÉSEK:
Csoportkör: dec. 07 – 18:15 (B) Norvégia – Románia
Csoportkör: dec. 07 – 20:30 (B) Dánia – Ukrajna
Csoportkör: dec. 09 – 18:15 (B) Románia – Dánia
Csoportkör: dec. 09 – 20:30 (B) Ukrajna – Norvégia
Csoportkör: dec. 11 – 18:15 (B) Románia – Ukrajna
Csoportkör: dec. 11 – 20:30 (B) Norvégia – Dánia
Középdöntők: dec. 13 – 16:00 (I.) Lengyelország – Dánia
Középdöntők: dec. 13 – 18:15 (I.) MAGYARORSZÁG – Románia
Középdöntők: dec. 13 – 20:30 (I.) Spanyolország – Norvégia
Középdöntők: dec. 15 – 16:00 (I.) Lengyelország – Norvégia
Középdöntők: dec. 15 – 18:15 (I.) Spanyolország – Románia
Középdöntők: dec. 15 – 20:30 (I.) MAGYARORSZÁG – Dánia
Középdöntők: dec. 17 – 16:00 (I.) Spanyolország – Dánia
Középdöntők: dec. 17 – 18:15 (I.) MAGYARORSZÁG – Norvégia
Középdöntők: dec. 17 – 20:30 (I.) Lengyelország – Románia

 

Győr – Audi Aréna
Lakosság: 200.000 fő – Befogadó képesség: 9.000 néző

Győr
Győr – Audi Aréna
MÉRKŐZÉSEK:
Csoportkör: dec. 07 – 18:00 (A) Spanyolország – Lengyelország
Csoportkör: dec. 07 – 20:30 (A) MAGYARORSZÁG – Oroszország
Csoportkör: dec. 09 – 18:15 (A) Oroszország – Spanyolország
Csoportkör: dec. 09 – 20:30 (A) Lengyelország – MAGYARORSZÁG
Csoportkör: dec. 11 – 18:15 (A) Oroszország – Lengyelország
Csoportkör: dec. 11 – 20:30 (A) MAGYARORSZÁG – Spanyolország

 

Varasd – Városi Sportcsarnok
Lakosság: 50.000 fő – Befogadó képesség: 5.033 néző

Varasd
Varasd – Városi Sportcsarnok
MÉRKŐZÉSEK:
Csoportkör: dec. 08 – 18:00 (C) Németország – Hollandia
Csoportkör: dec. 08 – 20:15 (C) Svédország – Horvátország
Csoportkör: dec. 10 – 18:00 (C) Hollandia – Svédország
Csoportkör: dec. 10 – 20:15 (C) Horvátország – Németország
Csoportkör: dec. 12 – 18:00 (C) Svédország – Németország
Csoportkör: dec. 12 – 20:15 (C) Horvátország – Hollandia

 

Zágráb – Arena Zagreb
Lakosság: 700.000 fő – Befogadó képesség: 15.200 néző

Zágráb
Zágráb – Arena Zagreb
MÉRKŐZÉSEK:
Középdöntők: dec. 14 – 15:45 (II.) Németország – Montenegró
Középdöntők: dec. 14 – 18:00 (II.) Hollandia – Szlovákia
Középdöntők: dec. 14 – 20:15 (II.) Svédország – Franciaország
Középdöntők: dec. 16 – 15:45 (II.) Németország – Franciaország
Középdöntők: dec. 16 – 18:00 (II.) Svédország – Szlovákia
Középdöntők: dec. 16 – 20:15 (II.) Hollandia – Montenegró
Középdöntők: dec. 17 – 15:45 (II.) Svédország – Montenegró
Középdöntők: dec. 17 – 18:00 (II.) Hollandia – Franciaország
Középdöntők: dec. 17 – 20:15 (II.) Németország – Szlovákia

 

Eszék – Dvorana Gradski Vrt
Lakosság: 80.000 fő – Befogadó képesség: 3.500 néző

Eszék
Eszék – Dvorana Gradski Vrt
MÉRKŐZÉSEK:
Csoportkör: dec. 08 – 18:00 (D) Franciaország – Szlovákia
Csoportkör: dec. 08 – 20:15 (D) Montenegró – Szerbia
Csoportkör: dec. 10 – 18:00 (D) Szerbia – Franciaország
Csoportkör: dec. 10 – 20:15 (D) Szlovákia – Montenegró
Csoportkör: dec. 12 – 18:00 (D) Montenegró – Franciaország
Csoportkör: dec. 12 – 20:15 (D) Szerbia – Szlovákia
 A CSOPORT M Gy D V L–K Gk P  C CSOPORT M Gy D V L–K Gk P
 1. Spanyolország 3 3 81–72 +9 6  1. Hollandia 2 1 1 59–56 +3 3
 2. MAGYARORSZÁG 3 1 1 1 84–79 +5 3  2. Svédország 2 1 1 60–58 +2 3
 3. Lengyelország 3 1 2 74–84 -10 2  3. Németország 2 1 1 52–53 -1 2
 4. Oroszország 3 1 2 79–83 -4 1  4. Horvátország 2 2 52–56 -4 0

 

 B CSOPORT M Gy D V L–K Gk P  D CSOPORT M Gy D V L–K Gk P
 1. Norvégia 3 3 88–63 +25 6  1. Franciaország 2 2 48–34 +14 4
 2. Dánia 3 1 1 1 82–79 +3 3  2. Montenegró 2 2 50–43 +7 4
 3. Románia 3 1 1 1 71–78 -7 3  3. Szlovákia 2 2 42–49 -7 0
 4. Ukrajna 3 68–89 -21 0  4. Szerbia 2 2 35–49 -14 0

 

 I. CSOPORT M Gy D V L–K Gk P  II. CSOPORT M Gy D V L–K Gk P
 1. Norvégia 2 2 54–40 +14 4  1. Franciaország  2  2  –  –  45-38 +7  4
 2. Spanyolország 2 2 56–48 +8 4  2. Svédország  2  1  1  –  69-62 +7  3
 3. MAGYARORSZÁG 2 1 1 55–50 +5 2  3. Hollandia  2  1  1  –  59-56 +3  3
 4. Dánia 2 1 1 50–56 –6 1  4. Montenegró  2  1  –  1  48-48  0  2
 5. Románia 2 1 1 48–56 –8 1  5. Szlovákia  2  –  –  2  42-49 -7  0
 6. Lengyelország 2 2 45–58 –13 0  6. Németország  2  –  –  2  58-68 -10  0
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS CSOPORTMÉRKŐZÉSEK: 2014. december 07. – vasárnap CSOPORT
18:00 Győr Audi Arena A2–A4 Spanyolország 29 22 Lengyelország A
18:15 Debrecen Főnix Csarnok B1–B3 Norvégia 27 19 Románia B
20:30 Győr Audi Arena A1–A3 MAGYARORSZÁG 29 29 Oroszország A
20:30 Debrecen Főnix Csarnok B2–B4 Dánia 32 23  Ukrajna B
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS CSOPORTMÉRKŐZÉSEK: 2014. december 08. – hétfő CSOPORT
18:00 Varasd Városi Sportcsarnok C2–C4 Németország 26 29 Hollandia C
18:00 Eszék Dvorana Gradski VRT D2–D4 Franciaország 21 18 Szlovákia D
20:15 Varasd Városi Sportcsarnok C1–C3 Svédország 30 28 Horvátország C
20:15 Eszék Dvorana Gradski VRT D1–D3 Montenegró 22 19 Szerbia D
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS CSOPORTMÉRKŐZÉSEK: 2014. december 09. – kedd CSOPORT
18:15 Győr Audi Arena A3–A2 Oroszország 24 25 Spanyolország A
18:15 Debrecen Főnix Csarnok B3–B2 Románia 29 29 Dánia B
20:30 Győr Audi Arena A4–A1 Lengyelország 23 29 MAGYARORSZÁG A
20:30 Debrecen Főnix Csarnok B4–B1 Ukrajna 23 34 Norvégia B
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS CSOPORTMÉRKŐZÉSEK: 2014. december 10. – szerda CSOPORT
18:00 Varasd Városi Sportcsarnok C4–C1 Hollandia 30 30 Svédország C
18:00 Eszék Dvorana Gradski VRT D3–D2 Szerbia 16 27 Franciaország D
20:15 Varasd Városi Sportcsarnok C3–C2 Horvátország 24 26 Németország C
20:15 Eszék Dvorana Gradski VRT D4–D1 Szlovákia 24 28 Montenegró D
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS CSOPORTMÉRKŐZÉSEK: 2014. december 11. – csütörtök CSOPORT
18:15 Győr Audi Arena A3–A4 Oroszország 26 29 Lengyelország A
18:15 Debrecen Főnix Csarnok B3–B4 Románia 23 22 Ukrajna B
20:30 Győr Audi Arena A1–A2 MAGYARORSZÁG 26 27 Spanyolország A
20:30 Debrecen Főnix Csarnok B1–B2 Norvégia 27 21 Dánia B
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS CSOPORTMÉRKŐZÉSEK: 2014. december 12. – péntek CSOPORT
18:00 Varasd Városi Sportcsarnok C1–C2 Svédország 39 32 Németország C
18:00 Eszék Dvorana Gradski VRT D1–D2 Montenegró 20 24 Franciaország D
20:15 Varasd Városi Sportcsarnok C3–C4 Horvátország 31 27 Hollandia C
20:15 Eszék Dvorana Gradski VRT D3–D4 Szerbia 21 23 Szlovákia D
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS KÖZÉPDÖNTŐK: 2014. december 13. – szombat CSOPORT
16:00 Debrecen Főnix Csarnok 3A–2B Lengyelország Dánia I.
18:15 Debrecen Főnix Csarnok 2A–3B MAGYARORSZÁG Románia I.
20:30 Debrecen Főnix Csarnok 1A–1B Spanyolország Norvégia I.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS KÖZÉPDÖNTŐK: 2014. december 14. – vasárnap CSOPORT
15:45 Zágráb Arena Zagreb 3C–2D C csoport 3. helyezett D csoport 2. helyezett II.
18:00 Zágráb Arena Zagreb 2C–3D C csoport 2. helyezett D csoport 3. helyezett II.
20:15 Zágráb Arena Zagreb 1C–1D C csoport 1. helyezett D csoport 1. helyezett II.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS KÖZÉPDÖNTŐK: 2014. december 15. – hétfő CSOPORT
16:00 Debrecen Főnix Csarnok 3A–1B Lengyelország Norvégia I.
18:15 Debrecen Főnix Csarnok 1A–3B Spanyolország Románia I.
20:30 Debrecen Főnix Csarnok 2A–2B MAGYARORSZÁG Dánia I.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS KÖZÉPDÖNTŐK: 2014. december 16. – kedd CSOPORT
15:45 Zágráb Arena Zagreb 3C–1D C csoport 3. helyezett D csoport 1. helyezett II.
18:00 Zágráb Arena Zagreb 1C–3D C csoport 1. helyezett D csoport 3. helyezett II.
20:15 Zágráb Arena Zagreb 2C–2D C csoport 2. helyezett D csoport 2. helyezett II.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS KÖZÉPDÖNTŐK: 2014. december 17. – szerda CSOPORT
15:45 Zágráb Arena Zagreb 1C–2D C csoport 1. helyezett D csoport 2. helyezett II.
16:00 Debrecen Főnix Csarnok 1A–2B Spanyolország Dánia I.
18:00 Zágráb Arena Zagreb 2C–1D C csoport 2. helyezett D csoport 1. helyezett II.
18:15 Debrecen Főnix Csarnok 2A–1B MAGYARORSZÁG Norvégia I.
20:15 Zágráb Arena Zagreb 3C–3D C csoport 3. helyezett D csoport 3. helyezett II.
20:30 Debrecen Főnix Csarnok 3A–3B Lengyelország Románia I.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS 5. HELYÉRT: 2014. december 19. – péntek SORSZÁM
15:30 Budapest Papp László Sportaréna I.3.–II.3. I. csoport 3. helyezett II. csoport 3. helyezett 43.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS ELŐDÖNTŐK: 2014. december 19. – péntek SORSZÁM
18:00 Budapest Papp László Sportaréna I.1.–II.2. I. csoport 1. helyezett II. csoport 2. helyezett 44.
20:30 Budapest Papp László Sportaréna II.1.–I.2. II. csoport 1. helyezett I. csoport 2. helyezett 45.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS 3. HELYÉRT: 2014. december 21. – vasárnap SORSZÁM
15:30 Budapest Papp László Sportaréna V44–V45 46.
IDŐPONT HELYSZÍN SORSOLÁS DÖNTŐ: 2014. december 21. – vasárnap SORSZÁM
18:00 Budapest Papp László Sportaréna GY44–GY45 47.

Check Also

12. FINA Rövid Pályás Úszó Világbajnokság – Doha 2014

A 12. Rövid Pályás Úszó Világbajnokságnak Doha, Quatar fővárosa ad otthont 2014 december 3. és …

Szeretne Ön is értesülni tippjeinkről? Jelentkezzen!

Fogadjon úgy mint a profik!

Az ingyenes regisztrációhoz kérem adja meg a nevét
és e-mail címét, ahova küldhetjük a tippeket.

A megadott információkat bizalmasan kezeljük.